28-05-2011
In de winter was het vaak druk in onze tuin met alle fazanten die kwamen eten. Om maar niet te spreken van de mussen, duiven, mezen en roodborstjes. Deze fazanten liepen in het tarweveld achter ons huis. Het mannetje is helemaal klaar voor de paartijd.
Vaak zien we een schitterende zonsondergang vanuit de woonkamer of het keukenraam.
De oudere kippen hielden op met leggen en deze hebben we helaas moeten laten slachten. We hadden ze liever gehouden, maar dan hadden we geen nieuwe kippen kunnen nemen. En we willen toch wel eieren van eigen kippen. Ook dat is een reden waarom we een groot stuk grond willen. Een klein deel voor een aantal legkippen. Als ze te oud zijn voor de leg willen we ze op een ander stuk grond los laten lopen. Misschien met wat geitjes en dergelijke.
Dit zijn onze nieuwe kippen. Of kuikens eigenlijk. Het duurt nog een maand of drie voor ze gaan leggen.
Ons huis is omgeven met akkers. En boven die akkers zweven vaak roofvogels. Het is moeilijk om ze te fotograferen. Hier is het wel gelukt. Ik denk dat het een buizerd is, maar ik ben niet helemaal zeker.
De vrieskist moet leeg want de oogst van dit jaar komt er aan. Mik een halve kilo vruchten in de blender en maal ze fijn.
Doe 400 ml kokosmelk in een pan samen met de vruchtenmoes en wat suiker en verwarm.
Maak 50 gram maizena aan met wat water en roer door de vruchtenpudding en breng aan de kook. Hierdoor verdwijnt de maizena smaak.
Kluts drie of vier eidooiers, haal de pan van het vuur en roer de eidooiers door de pudding. Stevig roeren.
Laat de pudding afkoelen en schep deze in een schaaltje. Leg er wat plakjes mango op en een flinke dot slagroom. Aanvallen !!!
Als alternatief kun je een vlaaibodem of taartbodem blind bakken. Laat de taart afkoelen en schep er de pudding in.
Schep er wat zelfgemaakte aardbeienjam of bosvruchtenjam overheen en bestrooi met amandelschaafsel.
Rooster wat amandelen met suiker of ahornsiroop in een koekenpan en strooi over de taart.
Recepten voor vruchtentaarten met weinig suiker.
Dit formulier is UITSLUITEND om commentaar te geven op deze pagina. Wat u schrijft kan gepubliceerd worden.
Om een bericht te sturen naar Andreas Firewolf klikt u op Contact formulier
Om feedback te geven op deze pagina klikt u op:
Spiritualiteit en Seksualiteit
Variatarian vegetarische recepten
Andreas Firewolf, english site
Nul-A Computers, webhosting en website ontwikkeling met eigen CMS.
Autobiografie
Inzichten
Ontwikkeling van ons centrum in noord-oost Groningen
Reis door de IJslandse wereldboom
96 TRANCE-FORMATIES en astrale reizen
Sjamanistische reizen en inwijdingen.
Jungiaanse transformaties en psychologie.
Werken met archetypen.
Online raadplegen van de Runentarot
25 Runenkaarten, gebaseerd op de oude noorse Runenrij.
De kaart Ginnunga Gap: het misleidende gat, de grote leegte.
48 Wereldkaarten, gebaseerd op de werelden van Yggrdasil.
Vier keer twaalf werelden, overeenkomstig de vier elementen en hun symbolen: Schilden, Drinkhoorns, Zwaarden en Speren.
20 Klasse kaarten.
Vier keer vijf kaarten, overeenkomstig de vier elementen.
Voor ieder element de klassen Knecht, Vrije, Leider, Krijger en Aas.
Ontwikkel je energiestromen en leer ze beheersen:
Rajas: de snelle energie
Satvas: de harmonieuze energie
Tamas: de stabiele energie
Kundalini: de transformerende en integrerende energie
Ontwikkel je negen chakra's.
Ontwikkel en reinig je negen lichamen.
Bij jou thuis !
Als je huiskamer groot genoeg is, kun je een workshop thuis organiseren.
Als je een spiritueel centrum hebt, kan Firewolf bij jou een workshop geven.
In Noord-oost Groningen
Voor persoonlijke consulten en inwijdingen kun je naar ons centrum komen.
Daarom te koop
Een prachtig huis met biologische fruitgaard en groentetuin
Boeken
Display
Wierook branders en hars voor wierook
En ...
Beknopte autobiografie van Firewolf.
Materialisme is de gehechtheid aan bezittingen, status of welvaart. Spiritueel materialisme is de gehechtheid aan spirituele status, gehechtheid aan een bepaald geloof. Het idee dat jij hoger bent omdat je een bepaald geloof hebt, of een bepaalde geestelijke leer volgt, is een uiting van spiritueel materialisme.
Spiritueel materialisme is ook het inzetten van spirituele middelen om egoïstische aardse doelen te bereiken.